Obóz rozpocznie się za:

• 08.07.18 - 28.07.18

• 1200 zł

• Zyzdrojowa Wola

Hufiec ZHP Sulejówek zaprasza na wspólną, wakacyjną przygodę! Nie może Cię zabraknąć tego lata na naszym obozie!

ZAPEWNIAMY:

• Atrakcyjny program;
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry;
  • 4 posiłki dziennie;
  • Ubezpieczenie;
  • Opiekę medyczną i wodną;
  • Przejazd autokarem;
  • Nocleg w warunkach harcerskich;
  • Gry i zabawy;
  • Kąpiele w jeziorze, ogniska, wędrówki;
  • Niezapomnianą przygodę;
  • I wiele, wiele więcej…

ZASADY WPŁAT:

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na obozie jest wpłacenie do 06.05.2018 r. zadatku w wysokości 300 zł. Pełnej wpłaty należy dokonywać do 15.06.2018 na konto:

Chorągiew Stołeczna ZHP

Hufiec Sulejówek im. Batalionu „Zośka”

Pekao S.A. I /O w Sulejówku

Na przelewie należy umieścić:

DSCZ, obóz, imię i nazwisko dziecka, nr drużyny

Każda osoba zobowiązana jest do posiadania, na zbiórce wyjazdowej, dowodu wpłaty za obóz.

W przypadku rezygnacji zadatek nie zostanie zwrócony.

Uwaga! W celu otrzymania faktury VAT należy zgłosić się bezpośrednio do dh. Moniki Woińskiej (monika.woinska@zhp.net.pl)

KARTA KWALIFIKACYJNA:

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną na obóz należy oddać do 13.05.2018 drużynowemu na zbiórce drużyny

EKWIPUNEK UCZESTNIKA:

Mundur harcerski:

• dziewczęta: mundur w kolorze szarym, spódnica harcerska
  • chłopcy: mundur w kolorze zielonym, spodenki harcerskie
  • pas harcerski, getry, chusta, nakrycie głowy jednolite dla drużyny

oraz:

• wygodne buty marszowe, buty sportowe, bielizna osobista, skarpety, piżama, koszulki, krótkie spodenki, nakrycie głowy, ciepła bluza, kurtka przeciwdeszczowa, długie ciemne spodnie (jeansy lub bojówki) dres, ręcznik, przybory do mycia, ręcznik i strój kąpielowy, niezbędnik, menażka, śpiwór, karimata, latarka, przybory do szycia, zeszyt, śpiewnik, przybory do pisania, ew. busola, preparat przeciw komarom
  • Wszystkie rzeczy powinny być spakowane w plecak.

Prosimy, aby wszelkie wartościowe rzeczy (MP3, telefon) pozostały w domu. Regulamin obozu zawiera zakaz korzystania ze sprzętu elektronicznego przez uczestników. Nie odpowiadamy także za zaginione rzeczy.

LEKI:

W przypadku zażywania przez dziecko jakichkolwiek leków prosimy o przygotowanie informacji zawierającej imię i nazwisko dziecka,  nazwę leku oraz dawkowanie. Informację oraz leki należy przekazać drużynowym na zbiórce wyjazdowej. Wszystkie leki zostaną przekazane ratownikowi medycznemu i dawkowane pod jego okiem.

DOFINANSOWANIE:

Istnieje możliwość dofinansowania obozu dzieciom z trudną sytuacją finansową. Wypełniony wniosek wraz z zaświadczeniami o zarobkach od obojga rodziców należy złożyć drużynowemu do 30.04.18.
WniosekDofinansowanie
Informujemy, że wybrakowane wnioski – bez zaświadczeń o zarobkach oraz bez kwoty dotacji nie zostaną rozpatrzone.

UWAGA:

W związku z Zarządzeniem Nadleśnictwa obowiązuje bezwzględny zakaz  rozbijania prywatnych namiotów na terenie i w okolicach obozu. Niezastosowanie się do w/w Zarządzenia grozi karą egzekwowaną przez Straż Leśną odwiedzającą nasz obóz każdego dnia. Informujemy, że nie zapewniamy noclegów osobom odwiedzającym obóz.

Komendant Obozu

Łukasz Sobierajski 507 832 367